ORDER OF PLAY

(Sunday - 9 February 2020)
CENTRE COURT
Match Starts At: 3:00 pm
[DOUBLES FINAL]




Andre GORANSSON (SWE)
Christopher RUNGKAT (INA)
vs
Jonathan ERLICH (ISR)
Andrei VASILEVSKI (BLR) [3]

Not Before 5:00 pm
[SINGLES FINAL]
Egor GERASIMOV (BLR) [8]
vs
Jiri VESELY (CZE)

ORDER OF PLAY

(Saturday - 8 February 2020)
CENTRE COURT
Matches Start At: 5 pm
Jiri VESELY (CZE)
vs
Ricardas BERANKIS (LTU) [2]
followed by
James DUCKWORTH (AUS) [6]
vs
Egor GERASIMOV (BLR) [8]
followed by
Jonathan ERLICH (ISR)
Andrei VASILEVSKI (BLR) [3]
vs
Purav RAJA (IND)
Ramkumar RAMANATHAN (IND)

ORDER OF PLAY

(Friday - 7 February 2020)
CENTRE COURT
Matches Start At: 3:30 pm
Jiri VESELY (CZE)
vs
Ilya IVASHKA (BLR)
Not Before 5:30 pm
Yuichi SUGITA (JPN) [5]
vs
Ricardas BERANKIS (LTU) [2]
Not Before 7:30 pm
[Q] Roberto MARCORA (ITA)
vs
James DUCKWORTH (AUS) [6]
followed by
Soonwoo KWON (KOR) [4]
vs
Egor GERASIMOV (BLR) [8]
COURT 1
Matches Start At: Not Before 6:00 pm

Romain ARNEODO (MON)
Andre BEGEMANN (GER)
vs
Andre GORANSSON (SWE)
Christopher RUNGKAT (INA)

ORDER OF PLAY

(Thursday - 6 February 2020)
CENTRE COURT
Matches Start At: 3:30 pm
Taro DANIEL (JPN)
vs
James DUCKWORTH (AUS) [6]
followed by
Soonwoo KWON (KOR) [4]
vs
Prajnesh GUNNESWARAN (IND)
followed by
Benoit PAIRE (FRA) [1]
vs
[Q] Roberto MARCORA (ITA)
followed by
Purav RAJA (IND)
Ramkumar RAMANATHAN (IND)
vs
[WC] Matthew EBDEN (AUS)
Leander PAES (IND)
COURT 1
Matches Start At: 3:30 pm

Robin HAASE (NED)
Robert LINDSTEDT (SWE) [1]
vs
Romain ARNEODO (MON)
Andre BEGEMANN (GER)
followed by
Paolo LORENZI (ITA)
Stefano TRAVAGLIA (ITA)
vs
Jonathan ERLICH (ISR)
Andrei VASILEVSKI (BLR) [3]
followed by
[Q] Nikola MILOJEVIC (SRB)
vs
Egor GERASIMOV (BLR) [8]
followed by
Andre GORANSSON (SWE)
Christopher RUNGKAT (INA)
vs
Antoine HOANG (FRA)
Benoit PAIRE (FRA)

ORDER OF PLAY

(Wednesday - 5 February 2020)
CENTRE COURT
Matches Start At: 3:30 pm
[PR] Cedrik-Marcel STEBE (GER)
vs
Ricardas BERANKIS (LTU) [2]
followed by
Taro DANIEL (JPN)
vs
[WC] Sasikumar MUKUND (IND)
followed by
Ilya IVASHKA (BLR)
vs
Stefano TRAVAGLIA (ITA) [3]
followed by
Antoine HOANG (FRA)
Benoit PAIRE (FRA)
vs
[WC] Rohan BOPANNA (IND)
Arjun KADHE (IND)
COURT 1
Matches Start At: 3:30 pm
Salvatore CARUSO (ITA) [7]
vs
Jiri VESELY (CZE)
followed by
Yuichi SUGITA (JPN) [5]
vs
[Q] Viktor TROICKI (SRB)
followed by
Purav RAJA (IND)
Ramkumar RAMANATHAN (IND)
vs
[Alt] Egor GERASIMOV (BLR)
Sumit NAGAL (IND)
COURT 2
Matches Start At: 3:30 pm

Robin HAASE (NED)
Robert LINDSTEDT (SWE) [1]
vs
Sander ARENDS (NED)
David PEL (NED)
followed by
James DUCKWORTH (AUS)
Matt REID (AUS)
vs
Jonathan ERLICH (ISR)
Andrei VASILEVSKI (BLR) [3]
followed by
Nicholas MONROE (USA)
Jackson WITHROW (USA)
vs
Romain ARNEODO (MON)
Andre BEGEMANN (GER)
followed by
Cheng-Peng HSIEH (TPE)
Denys MOLCHANOV (UKR) [4]
vs
Andre GORANSSON (SWE)
Christopher RUNGKAT (INA)

ORDER OF PLAY

(Tuesday - 4 February 2020)
CENTRE COURT
Matches Start At: 3:30 pm
Peter GOJOWCZYK (GER)
vs
James DUCKWORTH (AUS) [6]
followed by
[WC] Arjun KADHE (IND)
vs
Jiri VESELY (CZE)
followed by
Prajnesh GUNNESWARAN (IND)
vs
Yannick MADEN (GER)
followed by
[WC] Matthew EBDEN (AUS)
Leander PAES (IND)
vs
Divij SHARAN (IND)
Artem SITAK (NZL) [2]
COURT 1
Matches Start At: 3:30 pm
Paolo LORENZI (ITA)
vs
Egor GERASIMOV (BLR) [8]
followed by
Ilya IVASHKA (BLR)
vs
Evgeny DONSKOY (RUS)
COURT 2
Matches Start At: 3:30 pm
[Q] Lukas ROSOL (CZE)
vs
[Q] Roberto MARCORA (ITA)
followed by
[Q] Nikola MILOJEVIC (SRB)
vs
Antoine HOANG (FRA)

ORDER OF PLAY

(Monday - 3 February 2020)
CENTRE COURT
Matches Start At: 3:30 pm
[PR]Cedrik-Marcel STEBE (GER)
vs
Ivo KARLOVIC (CRO)
followed by
Yuichi SUGITA (JPN) [5]
vs
Thomas FABBIANO (ITA)
followed by
Sumit NAGAL (IND)
vs
[Q] Viktor TROICKI (SRB)
followed by
Salvatore CARUSO (ITA) [7]
vs
[WC] Ramkumar RAMANATHAN (IND)
COURT 1
Matches Start At: 3:30 pm

Paolo LORENZI (ITA)
Stefano TRAVAGLIA (ITA)
vs
Ricardas BERANKIS (LTU)
Evgeny DONSKOY (RUS)

ORDER OF PLAY

(Sunday - 2 February 2020)
COURT 1
Matches Start At: 3:00 pm
Matthew EBDEN (AUS)
vs
Lukas ROSOL (CZE)
followed by
Nikola MILOJEVIC (SRB)
vs
Robin HAASE (NED)
COURT 2
Matches Start At: 3:00 pm
Blaz ROLA (SLO)
vs
Roberto MARCORA (ITA)
followed by
Evgeny KARLOVSKIY (RUS)
vs
Viktor TROICKI (SRB)

ORDER OF PLAY

(Saturday - 1 February 2020)
COURT 1
Matches Start At: 3:00 pm
Blaz ROLA (SLO)
vs
Malek JAZIRI (TUN)
followed by
[WC] Ernests GULBIS (LAT)
vs
Lukas ROSOL (CZE)
followed by
Nikola MILOJEVIC (SRB)
vs
[WC] Saketh MYNENI (IND)
COURT 2
Matches Start At: 3:00 pm
Zhizhen ZHANG (CHN)
vs
Matthew EBDEN (AUS)
followed by
Frederico FERREIRA SILVA (POR)
vs
Robin HAASE (NED)
followed by
Nicola KUHN (ESP)
vs
Viktor TROICKI (SRB)
COURT 3
Matches Start At: 3:00 pm
Filippo BALDI (ITA)
vs
Roberto MARCORA (ITA)
followed by
[Alt] Aslan KARATSEV (RUS)
vs
Evgeny KARLOVSKIY (RUS)